Відпочинок в Приморську — ідеальний варіант для тих, хто хоче провести літню відпустку в спокійній обстановці, відволіктися від суєти мегаполісу і отримати максимум комфорту за помірними цінами. Тут туристів чекає прекрасна погода, чисте повітря, ласкаве море і м'які піщані пляжі.
Приморськ — невелике містечко в Запорізькій області, розташоване між Бердянськом і Мелітополем. В його межах відсутні промислові об'єкти, що забезпечує екологічність курорту. Залізниця видалена на 30 км від міста, зате прямо через нього проходить велика автомагістраль.
Для Приморська характерно довге, спекотне літо і малосніжна зима. Дрібне Азовське море швидко прогрівається, тому вже в кінці травня перші туристи наважуються скупатися в його водах. Триває купальний сезон аж до початку-середини вересня. Випаровування з моря і лиману, змішані з повітряними масами степів сприяють формуванню особливого складу повітря в околицях міста, збагачують його йодом, бромом, мінеральними речовинами.
В основному всі міські пляжі безкоштовні, покриті дрібним золотистим піском. Основна їх частина зосереджена на Обіточній косі, з виходами одночасно до моря і Лиману. Деякі готелі Приморська мають власну, обгороджену від загальної і обладнану всім самим необхідним для комфортного відпочинку територію біля узбережжя.
В місті не так багато розважальних закладів, як на інших великих курортах Азов'я. Більшість дискотек, барів, кальянних, кароке-клубів розміщуються в межах готелів. Вечорами відпочиваючі із задоволенням проводять час в мальовничому Центральному парку. Великою перевагою Приморська є наявність всіх важливих об'єктів міської інфраструктури: банків, лікарні, цілодобових аптек, салонів зв'язку, перукарень, мережевих супермаркетів. Добрі відгуки серед туристів мають місцеві ресторани морепродуктів і кавказької кухні.
Любителів історії напевно зацікавить експозиція Приморського краєзнавчого музею з унікальними артефактами цивілізації скіфів. Церква Святої Трійці в Приморську, побудована в 1814 році, належить до архітектурних пам'яток національного значення. Ландшафтний парк Обіточна коса вражає мальовничими пейзажами. Тут мешкають рідкісні види водоплавних птахів, є невелика страусина ферма і навіть справжнє кладовище кораблів. Раз на кілька років узбережжя коси частково висихає і покривається цілющими мінеральними солями. При бажанні можна відправитися на екскурсію до будь-якої з визначних пам'яток в найближчих до Приморська населених пунктах. Наприклад, в Бердянський аквапарк, зоопарк або дельфінарій, або один з приазовських заповідників.
Значна частина туристичної нерухомості курорту віддалена від центру і розташовується на узбережжі за лиманом. Це і зовсім нові готелі Приморська, і відреставровані бази відпочинку старої споруди. Вартість номерів у них напряму залежить від рівня комфорту і наявності тих чи інших зручностей — туалету, душа з гарячою водою, окремої кухні, телевізора, кондиціонера.
Приватні гостьові будинки справляють приємне враження доглянутими двориками з затишними альтанками, зонами барбекю, дитячими ігровими майданчиками. Для сімейного відпочинку якнайкраще підходять великі пансіонати та оздоровчі комплекси з власною інфраструктурою-столовими, кафе, дискотеками, анімацією, салонами краси, масажними кабінетами, пральнями, тренажерними залами, концертними майданчиками, басейнами і саунами. Часто у вартість проживання вже включено комплексне триразове харчування. Тим, хто віддає перевагу спокійній, більше домашню атмосферу, припадуть до душі приватні апартаменти в котеджах, розрахованих не більше ніж на 2-3 кімнати або окремо стоять вілли і бунгало.
Деякі туристи віддають перевагу більш звичному варіанту розміщення-звичайним міським квартирам. Варто врахувати, що в Приморську всі багатоквартирні будинки знаходяться досить далеко від моря.